Nie dość, że miła, profesjonalna usługa, nie dość, że dobre ceny ubezpieczeń, to mega doradztwo, wsparcie i najlepsza przypominajka pod słońcem. To ważne, gdy ma się dużo na głowie. No I wszystko do załatwienia bezkontaktowo, on-line. Polecam. Nikt się nie zawiedzie. Pozdrawiam :*